Al tientallen jaren onderscheiden de Rotanta centrifuges van Hettich zich door de hoogste kwaliteit.
Uitstekende prestaties en een uitgebreid assortiment aan accessoires garanderen een snelle, probleemloze werking in het dagelijks laboratoriumgebruik.
De Rotanta 460 R centrifuge van Hettich is een krachtige en flexibele gekoelde centrifuge voor het centrifugeren met maximale prestaties tot 15.000 rpm. De centrifugeersnelheid wordt weergegeven in rpm. Maximale capaciteit is 4 x 750 ml. Temperatuurbereik van -20°C en +40°C. De timer kan worden ingesteld voor looptijden tussen 1 seconde en 99 uur. Een pulse knop maakt een snelle rotatie tot het vooraf ingestelde rpm en vervolgens onmiddellijk vertragen mogelijk.
Rotoren en adapters zijn los verkrijgbaar.
Zie voor overige gegevens van de centrifuge de brochure.
Naast model Rotanta 460 R is ook het ongekoelde model Rotanta 460 verkrijgbaar.
| Algemeen | |
|---|---|
| Fabrikant | Hettich |
| Afmeting (bxdxh) | 770 x 706 x 456 mm |
| Gewicht | 141 kg |
| Garantie | Twee jaar |
| Uitvoering | |
|---|---|
| Model | Rotanta 460 R |
| Type | Tafelcentrifuge |
| Gekoeld | |
| Snelheid | Max. 15.000 rpm |
| RCF | Max. 24.400 x g |
| Rotor | Swing out rotor / vastehoekrotor |
| Capaciteit | Max. 4 x 750 ml |
| Timer- | 1 seconde tot 99 minuten en continu |
| Pulse Start | |