De Rotina 420 centrifuge van Hettich heeft met zijn hoge prestaties en geavanceerde functies heeft de standaard gezet voor centrifuges in zijn klasse.
De Rotina 420 centrifuge van Hettich is een krachtige en flexibele centrifuge voor het centrifugeren met maximale prestaties tot 15.000 rpm. De centrifuge is ontwikkeld voor grote volumes. Geschikt voor het centrifugeren van zowel buizen als platen. De centrifugeersnelheid wordt weergegeven in rpm. Maximale capaciteit is 4 x 600 ml. De timer kan worden ingesteld voor looptijden tussen 1 seconde en 99 uur. Een pulse knop maakt een snelle rotatie tot het vooraf ingestelde rpm en vervolgens onmiddellijk vertragen mogelijk.
Rotoren en adapters zijn los verkrijgbaar.
Zie voor overige gegevens van de centrifuge de brochure.
Naast model Rotina 420 is ook het gekoelde model Rotina 420 R verkrijgbaar.
| Algemeen | |
|---|---|
| Fabrikant | Hettich |
| Afmeting (bxdxh) | 506 x 650 x 423 mm |
| Gewicht | 75 kg |
| Garantie | Twee jaar |
| Uitvoering | |
|---|---|
| Model | Rotina 420 |
| Type | Tafelcentrifuge |
| Gekoeld | |
| Snelheid | Max. 15.000 rpm |
| RCF | Max. 24.400 x g |
| Rotor | Swing out rotor / vastehoekrotor |
| Capaciteit | Max. 4 x 600 ml |
| Timer- | 1 seconde tot 99 minuten en continu |
| Pulse Start | |