De Universal 320 centrifuge van Hettich is met een goede reden Universal genoemd. Door de uitstekende prestaties en het uitgebreide assortiment aan accessoires kan de centrifuge vrijwel elke centrifugetaak uitvoeren.
De Universal 320 R centrifuge van Hettich is een krachtige en compacte centrifuge voor het centrifugeren met maximale prestaties tot 15.000 rpm. Temperatuurbereik van -20°C en +40°C. Door de vele optionele accessoires is de centrifuge voor meerdere doeleinden geschikt. De centrifugeersnelheid wordt weergegeven in rpm. Maximale capaciteit is 4 x 100 ml. De timer kan worden ingesteld voor looptijden tussen 1 seconde en 99 minuten. Een pulse knop maakt een snelle rotatie tot het vooraf ingestelde rpm en vervolgens onmiddellijk vertragen mogelijk.
Rotoren en adapters zijn los verkrijgbaar.
Zie voor overige gegevens van de centrifuge de brochure.
Naast model Universal 320 R is ook het ongekoelde model Universal 320 verkrijgbaar.
| Algemeen | |
|---|---|
| Fabrikant | Hettich |
| Afmeting (bxdxh) | 401 x 695 x 346 mm |
| Gewicht | 53 kg |
| Garantie | Twee jaar |
| Uitvoering | |
|---|---|
| Model | Universal 320 R |
| Type | Tafelcentrifuge |
| Gekoeld | |
| Snelheid | Max. 15.000 rpm |
| RCF | Max. 21.382 x g |
| Rotor | Swing out rotor / vastehoekrotor |
| Capaciteit | Max. 4 x 100 ml / 32 x 15 ml |
| Timer- | 1 seconde tot 99 minuten en continu |
| Pulse Start | |