De Stuart SB161-3 Roerder is voorzien van drie onafhankelijk geregelde plaatsen. De roerder is geschikt voor 3 x 2 liter bekers.
De robuuste RVS bovenplaat van de laboratorium roller zorgt in tegenstelling tot aluminium bovenplaten voor vrijwel geen wervelingen waardoor gezorgd wordt voor een sterke koppeling en roeractie. Krachtige magneten en motor geven een roersnelheid tot 1500 rpm wat een volume tot 15 liter kan mengen.
Wordt geleverd met 3 x 25 mm PFTE roerstaafjes.
Zie voor overige gegevens van de roerder de brochure.
Naast model SB161-3 zijn er nog diverse andere modellen roerders beschikbaar.
| Algemeen | |
|---|---|
| Fabrikant | Stuart |
| Afmeting (bxdxh) | 606 x 268 x 94 mm |
| Gewicht | 7 kg |
| Garantie | Een jaar |
| Uitvoering | |
|---|---|
| Model | SB161-3 |
| Analoog/Digitaal | Analoog |
| Plaatmateriaal | RVS |
| Plaatafmeting | 550 x 210 mm |
| Roersnelheid | 100 tot 1500 rpm |
| Verwarming | |
| Maximale roercapaciteit | 3 x 2 liter |