De Stuart CR302 analoge laboratorium verwarmingsplaat met roerder zorgt met zijn efficiënte verwarming voor tijds- en energiebesparing.
Met behulp van een zeer efficiënte infraroodverwarming van slechts 900W. Deze laboratorium verwarmingsplaat kookt 1 liter water meer dan 30% sneller dan een conventionele keramische laboratorium verwarmingsplaat van 1200W. Zeldzame aardemagneten zorgen voor krachtig roeren van volumes tot 15 liter met snelheden tot 1500rpm. Deze zeer efficiënte laboratorium verwarmingsplaat is ideaal wanneer grote hoeveelheden vloeistof moeten worden verwarmd en geroerd, zoals microbiologische media. Wordt inclusief fitting voor kolfstaaf en met 2 x 25mm roerstaafjes geleverd.
Zie voor overige gegevens van de laboratorium verwarmingsplaat de brochure.
Naast model CR302 zijn er nog diverse andere modellen verwarmingsplaten beschikbaar.
| Algemeen | |
|---|---|
| Fabrikant | Stuart |
| Afmeting (bxdxh) | 320 x 370 x 105 mm |
| Gewicht | 4 kg |
| Garantie | Een jaar |
| Uitvoering | |
|---|---|
| Model | CR302 |
| Analoog/Digitaal | Analoog |
| Plaatmateriaal | Infrarood |
| Plaatafmeting | 300 x 300 mm |
| Roersnelheid | 100 tot 1500 rpm |
| Verwarming | |
| Verwarmd oppervlak | 300 x 300 mm |
| Verwarmingsvermogen | 900W |
| "Hot" waarschuwingslampje | |