De Stuart SB302 analoge laboratorium verwarmingsplaat met roerder is stijlvol en zuinig. De laboratorium verwarmingsplaat met roerder is ontworpen met veiligheid en prestaties in gedachten. Het "Hot" lampje gaat knipperen wanneer de plaattemperatuur boven de 50°C is en zal zelfs werken wanneer de verwarmingsplaat uitgeschakeld is, zolang deze aangesloten blijft op het lichtnet. De krachtige magneten en motor geven roersnelheden tot 1500 rpm met volumes tot 15 liter.
Model SB302 heeft een robuuste aluminium/silicium legering bovenplaat. De zeer goede warmteoverdracht van dit materiaal geeft een snelle verwarming en zorgt voor een gelijkmatige verdeling van de temperatuur over de gehele plaat.
De laboratorium verwarmingsplaat wordt met fitting voor kolfstaaf en 2 x 25mm PTFE-gecoate roerstaafjes geleverd.
Zie voor overige gegevens van de laboratorium verwarmingsplaat de brochure.
Naast model SB302 is ook model CB302 beschikbaar welke een glaskeramische bovenplaat heeft.
| Algemeen | |
|---|---|
| Fabrikant | Stuart |
| Afmeting (bxdxh) | 320 x 370 x 105 mm |
| Gewicht | 7 kg |
| Garantie | Een jaar |
| Uitvoering | |
|---|---|
| Model | SB302 |
| Analoog/Digitaal | Analoog |
| Plaatmateriaal | Aluminium/Silicium |
| Plaatafmeting | 300 x 300 mm |
| Roersnelheid | 100 tot 1500 rpm |
| Verwarming | |
| Max. temperatuur | 300°C |
| Verwarmd oppervlak | 300 x 300 mm |
| Maximale roercapaciteit | 15 liter |
| Verwarmingsvermogen | 600W |
| "Hot" waarschuwingslampje | |