De Stuart UC152 laboratorium verwarmingsplaat met roerder is een stijlvolle roerder voor algemene doeleinden ontworpen met veiligheid en prestaties in het achterhoofd. De compacte vorm neemt minder ruimte in op het werkblad en maakt opslag makkelijker.
De laboratorium verwarmingsplaat beschikt over een innovatieve LED-temperatuur indicatorschaal en kan ook gebruikt worden in combinatie met de SCT1 temperatuurregelaar om de temperatuur van het monster nauwkeurig te regelen. Het "Hot" lampje gaat knipperen wanneer de plaattemperatuur boven de 50°C is, zelfs wanneer de verwarmingsplaat is uitgeschakeld en niet is aangesloten op het lichtnet.
De krachtige magneten en motor geven roersnelheden tot 2000 rpm en zorgen voor het mengen van grote volumes tot 15 liter. De laboratorium verwarmingsplaat met roerder heeft een glazen keramische kookplaat met uitstekende chemische resistentie. Het witte oppervlak zorgt voor een goede zichtbaarheid van kleurverandering van het monster.
Het oppervlak is gemakkelijk te reinigen en de thermische eigenschappen maken zeer hoge plaattemperaturen mogelijk. Een 700W element geeft een snelle verwarming en zorgt voor een gelijkmatige verdeling van de temperatuur over het gehele oppervlak van de plaat. De laboratorium verwarmingsplaat met roerder beschikt over een geïntegreerde fitting voor een kolfstaaf en wordt geleverd met 2x25mm PTFE-gecoate roerstaafjes.
Zie voor overige gegevens van de laboratorium verwarmingsplaat met roerder de brochure.
Naast model UC152 is ook model US152 beschikbaar welke over een gecoate Aluminium/Silicium bovenplaat beschikt.
| Algemeen | |
|---|---|
| Fabrikant | Stuart |
| Afmeting (bxdxh) | 172 x 248 x 120 mm |
| Gewicht | 2,9 kg |
| Garantie | Een jaar |
| Uitvoering | |
|---|---|
| Model | UC152 |
| Analoog/Digitaal | Analoog |
| Plaatmateriaal | Glaskeramisch |
| Plaatafmeting | 150 x 150 mm |
| Roersnelheid | 100 tot 2000 rpm |
| Verwarming | |
| Max. temperatuur | 325°C |
| Verwarmd oppervlak | 120 x 120 mm |
| Maximale roercapaciteit | 15 liter |
| Verwarmingsvermogen | 500W |
| "Hot" waarschuwingslampje | |