
Het compacte Stuart SSM1 Schudapparaat zorgt voor een soepele, gelijkmatige cirkelbeweging met een baan van 16 mm, die ideaal is voor monsters van 0,5 tot 5 ml in MultiWell-platen en in MultiWell-schalen en petrischalen. Zodra de schudsnelheid op het digitale display is ingesteld, wordt deze effectief in stand gehouden, zelfs gedurende langere perioden.
Als optionele accessoire is een houdersysteem met vier rubberen bevestigingsstaven verkrijgbaar dat geschikt is voor onder andere kolven, flessen en bekers. De houder biedt plaats aan maximaal 4 x 250 ml of 2 x 500 ml of 1 x 1000 ml Erlenmeyers of flessen.
Het schudapparaat wordt geleverd met antislipmat voor maximaal vier MultiWell-platen.
Zie voor overige gegevens van het schudapparaat de brochure.
Naast model SSM1 is ook model SSL1 beschikbaar welke over een groter plateau beschikt. Tevens zijn er nog andere schudapparaten beschikbaar welke over een andere schudbeweging beschikken.
Algemeen | |
---|---|
Fabrikant | Stuart |
Afmeting (bxdxh) | 240 x 300 x 140 mm |
Gewicht | 5 kg |
Garantie | Een jaar |
Uitvoering | |
---|---|
Model | SSM1 |
Schudbeweging | Orbitaal |
Amplitude | 16 mm |
Afmetingen platform (lxb) | 220 x 220 mm |
Aantal posities | Max. 1 x 1000 ml |
Snelheid | 30 tot 300 rpm |
Maximale draaglast | 3 kg |
Operationaal temperatuurbereik | 4°C tot 40°C |
Maximale luchtvochtigheid | 80% |
Timer- | |
Timer specificaties | 1 seconde tot 9 uur |