Het Sonorex Digiplus DL514BH ultrasoon bad is een RVS behuisde ultrasoon reiniger met een continu stand. De Sonorex Digiplus ultrasoon reiniger is geschikt voor intensief gebruik.
Het vermogen van de unit kan geregeld worden waardoor goed reproduceerbare resultaat behaald worden.
De Sonorex Digiplus ultrasoon baden hebben uitgebreide veiligheidsschakelingen die de kans op droogloop over het weekend minimaliseren. De reinigings- of contactvloeistof blijft optimaal gemengd.
De Sonorex Digiplus ultrasoon reinigers zijn eenvoudig schoon te houden vanwege de chemiebestendige keyboardfolie. Ook beschikken de ultrasoonbaden over een verwarming met thermostaat. Deze is in te stellen van 20°C tot 80°C.
Wordt geleverd zonder inhangkorf en deksel. Zie voor overige gegevens van dit model de brochure.
Naast model DL514H is ook model DL1028H beschikbaar welke een groter volume heeft.
| Algemeen | |
|---|---|
| Fabrikant | Bandelin Sonorex |
| Binnenafmeting (lxbxh) | 325 x 300 x 200 mm |
| Buitenafmeting (lxbxh) | 355 x 325 x 385 mm |
| Gewicht | 9,8 kg |
| Garantie | Een jaar |
| Uitvoering | |
|---|---|
| Model | DL514BH |
| Volume range | 18,7 liter |
| Vulvolume voor reiniging | 12,5 liter |
| Verwarming | |
| Temperatuurbereik | 20 - 80°C |
| Werkingsfrequentie | 35 kHz |
| Ultrasoon piekvermogen | 860 W |
| HF-vermogen | 215 Weff |
| Vermogensinstelling | |
| Vermogensinstelling specificatie | 20 - 100%, in stappen van 10% |
| Materiaal | RVS 304 |
| Timer- | |
| Timer specificaties | 1, 2, 3, 4, 5, 10, 15, 30 min en ∞ |
| Afvoer | |
| Afvoer specificaties | Kraan aan linkerzijde |