Bij de Stuart CB300 laboratorium verwarmingsplaat is de temperatuur gemakkelijk met de draaiknop in te stellen. Door het grote plaatoppervlak kunnen meerdere kleine bekerglazen, erlenmeyers en flessen tegelijkertijd verwarmd worden.
Uitgerust met een "Hot" waarschuwingslampje dat knippert wanneer de plaattemperatuur boven de 50°C is en zal zelfs werken als de verwarmingsplaat is uitgeschakeld, zolang deze op het lichtnet blijft aangesloten. De laboratorium verwarmingsplaat heeft een glaskeramische kookplaat die uitstekende chemische weerstand heeft en een hoge plaattemperatuur.
Zie voor overige gegevens van de laboratorium verwarmingsplaat de brochure.
Naast model CB300 is ook model SB300 beschikbaar welke over een gecoate Aluminium/Silicium plaat beschikt. Ook is model CB500 beschikbaar welke een groter plaatoppervlakte heeft.
| Algemeen | |
|---|---|
| Fabrikant | Stuart |
| Afmeting (bxdxh) | 320 x 370 x 120 mm |
| Gewicht | 6 kg |
| Garantie | Een jaar |
| Uitvoering | |
|---|---|
| Model | CB300 |
| Analoog/Digitaal | Analoog |
| Plaatmateriaal | Glaskeramisch |
| Plaatafmeting | 300 x 300 mm |
| Verwarmd oppervlak | 200 x 200 mm |
| Max. temperatuur | 450°C |
| Roerder | |
| Verwarmingsvermogen | 1200W |
| "Hot" waarschuwingslampje | |