De grote rechthoekige Stuart CB500 laboratorium verwarmingsplaat is ideaal om vele kleinere Erlenmeyers/bekers gelijktijdig te verwarmen, bijvoorbeeld in educatief gebruik, waar veel studenten hun monsters tegelijkertijd moeten verhitten.
Een gebruiksvriendelijke draaiknop aan de voorzijde van de kookplaat regelt de bovenplaattemperatuur. De robuuste zij-armen zorgen ervoor dat de laboratorium verwarmingsplaat heel gemakkelijk mee te nemen is. Het grote oppervlak kan voor een lange tijd na gebruik heet blijven, dus voor maximale veiligheid, zal een heldere rode ‘Hot' waarschuwingslamp blijven knipperen totdat de verwarmingsplaat is afgekoeld.
De laboratorium verwarmingsplaat heeft een glaskeramische bovenplaat. Het is gemakkelijk te reinigen bij eventueel morsen en vanwege de unieke thermische eigenschappen kan de verwarmingsplaat snel worden verwarmd tot hoge temperaturen.
Zie voor overige gegevens van de laboratorium verwarmingsplaat de brochure.
Naast model CB500 is ook model SB500 beschikbaar welke over een gecoate Aluminium/Silicium plaat beschikt. Ook is model CB300 beschikbaar welke een kleiner plaatoppervlakte heeft.
| Algemeen | |
|---|---|
| Fabrikant | Stuart |
| Afmeting (bxdxh) | 520 x 360 x 130 mm |
| Gewicht | 12 kg |
| Garantie | Een jaar |
| Uitvoering | |
|---|---|
| Model | CB500 |
| Analoog/Digitaal | Analoog |
| Plaatmateriaal | Glaskeramisch |
| Plaatafmeting | 300 x 500 mm |
| Verwarmd oppervlak | 250 x 450 mm |
| Max. temperatuur | 375°C |
| Roerder | |
| Verwarmingsvermogen | 2250W |
| "Hot" waarschuwingslampje | |