De Stuart CB302 analoge laboratorium verwarmingsplaat met roerder is stijlvol en zuinig. De laboratorium verwarmingsplaat met roerder is ontworpen met veiligheid en prestaties in gedachten. Het "Hot" lampje gaat knipperen wanneer de plaattemperatuur boven de 50°C is en zal zelfs werken wanneer de verwarmingsplaat uitgeschakeld is en zolang deze aangesloten op het lichtnet blijft. De krachtige magneten en motor geven roersnelheden tot 1500 rpm met volumes tot 15 liter.
Model CB302 heeft een glaskeramische bovenplaat, dat een uitstekende chemische en temperatuurbestendigheid heeft. De chemische eigenschappen maken het oppervlak zeer gemakkelijk schoon te houden en de thermische eigenschappen maken het mogelijk zeer hoge plaattemperaturen te behalen.
De laboratorium verwarmingsplaat met roerder wordt met fitting voor kolfstaaf en 2 x 25mm PTFE-gecoate roerstaafjes geleverd.
Zie voor overige gegevens van de verwarmingsplaat met roerder de brochure.
Naast model CB302 is ook model SB302 beschikbaar welke een gecoate aluminium/silicium bovenplaat heeft.
| Algemeen | |
|---|---|
| Fabrikant | Stuart |
| Afmeting (bxdxh) | 30 x 370 x 105 mm |
| Gewicht | 7 kg |
| Garantie | Een jaar |
| Uitvoering | |
|---|---|
| Model | CB302 |
| Analoog/Digitaal | Analoog |
| Plaatmateriaal | Glaskeramisch |
| Plaatafmeting | 300 x 300 mm |
| Verwarmd oppervlak | 200 x 200 mm |
| Max. temperatuur | 450°C |
| Roerder | |
| Roersnelheid | 100 - 1500 rpm |
| Maximale roercapaciteit | 15 liter |
| Verwarmingsvermogen | 1200W |
| "Hot" waarschuwingslampje | |