De Stuart SB162-3 analoge laboratorium verwarmingsplaat met roerder is een ruimtebesparende en economische eenheid met 3 onafhankelijke verwarming- en roerposities in slechts 600 x 270mm. Het instrument herbergt gemakkelijk 3 x 2 liter bekers.De laboratorium verwarmingsplaat vereist slechts één stopcontact en is ideaal voor toepassingen waarbij onder dezelfde voorwaarden meerdere monsters gelijktijdig verwarmend en geroerd moeten worden.
Een "Hot" waarschuwingslampje knippert voor elke plaat wanneer de plaattemperatuur is boven de 50°C en zal werken, zelfs als de verwarmingsplaat is uitgeschakeld zolang deze is aangesloten op het lichtnet. De bovenplaten zijn van een robuuste aluminium/silicium legering die voor een gelijkmatige plaattemperatuur zorgen. Krachtige magneten en motor geven roersnelheden tot 1500 rpm met volumes tot 15 liter. De laboratorium verwarmingsplaat wordt geleverd met 3 x 25mm PTFE-gecoate roerstaafjes.
Zie voor overige gegevens van de laboratorium verwarmingsplaat de brochure.
Naast model SB162-3 zijn er nog diverse andere modellen verwarmingsplaten beschikbaar.
| Algemeen | |
|---|---|
| Fabrikant | Stuart |
| Afmeting (bxdxh) | 600 x 270 x 110 mm |
| Gewicht | 11 kg |
| Garantie | Een jaar |
| Uitvoering | |
|---|---|
| Model | SB162-3 |
| Analoog/Digitaal | Analoog |
| Plaatmateriaal | Aluminium/Silicium |
| Plaatafmeting | 160 x 160 mm |
| Verwarmd oppervlak | 160 x 160 mm |
| Max. temperatuur | 325°C |
| Roerder | |
| Roersnelheid | 100 - 1500 rpm |
| Maximale roercapaciteit | 15 liter |
| Verwarmingsvermogen | 3 x 700W |
| "Hot" waarschuwingslampje | |