Bij de Stuart SB300 laboratorium verwarmingsplaat is de temperatuur gemakkelijk met de draaiknop in te stellen. Door het grote plaatoppervlak kunnen meerdere kleine bekerglazen, erlenmeyers en flessen tegelijkertijd verwarmd worden.
Uitgerust met een "Hot" waarschuwingslampje dat knippert wanneer de plaattemperatuur boven de 50°C is en zal zelfs werken als de verwarmingsplaat is uitgeschakeld, zolang deze op het lichtnet blijft aangesloten. De laboratorium verwarmingsplaat heeft een robuuste aluminium / silicium legering bovenplaat die voor een gelijke verdeling van de plaattemperatuur zorgt en tegen het stoten van het dagelijks gebruik kan.
Zie voor overige gegevens van de laboratorium verwarmingsplaat de brochure.
Naast model SB300 is ook model CB300 beschikbaar welke over een glaskeramische plaat beschikt. Ook is model SB500 beschikbaar welke een groter plaatoppervlakte heeft.
| Algemeen | |
|---|---|
| Fabrikant | Stuart |
| Afmeting (bxdxh) | 320 x 370 x 120 mm |
| Gewicht | 6 kg |
| Garantie | Een jaar |
| Uitvoering | |
|---|---|
| Model | SB300 |
| Analoog/Digitaal | Analoog |
| Plaatmateriaal | Aluminium/Silicium |
| Plaatafmeting | 300 x 300 mm |
| Verwarmd oppervlak | 200 x 200 mm |
| Max. temperatuur | 300°C |
| Roerder | |
| Verwarmingsvermogen | 600W |
| "Hot" waarschuwingslampje | |