De Stuart SD300 laboratorium verwarmingsplaat met metalen bovenplaat geeft een zeer gelijkmatige verdeling van de plaattemperatuur en gelijkmatige verwarming. De laboratorium verwarmingsplaat met microprocessor zorgt voor een nauwkeurige monitoring van de plaattemperatuur.
De laboratorium verwarmingsplaat beschikt over een grote capaciteit voor meerdere maatbekers, erlenmeyers of microscoopglaasjes.
Zie voor overige gegevens van de laboratorium verwarmingsplaat de brochure.
Naast model SD300 is ook model SD500 beschikbaar welke een groter plaatoppervlakte heeft.
| Algemeen | |
|---|---|
| Fabrikant | Stuart |
| Afmeting (bxdxh) | 320 x 370 x 105 mm |
| Gewicht | 6 kg |
| Garantie | Een jaar |
| Uitvoering | |
|---|---|
| Model | SD300 |
| Analoog/Digitaal | Analoog |
| Plaatmateriaal | Metaal |
| Plaatafmeting | 300 x 300 mm |
| Verwarmd oppervlak | 300 x 300 mm |
| Max. temperatuur | 300°C |
| Roerder | |
| Verwarmingsvermogen | 600W |
| "Hot" waarschuwingslampje | |