De Stuart SD500 laboratorium verwarmingsplaat met metalen bovenplaat geeft een zeer gelijkmatige verdeling van de plaattemperatuur en gelijkmatige verwarming. De laboratorium verwarmingsplaat met microprocessor zorgt voor een nauwkeurige monitoring van de plaattemperatuur.
De laboratorium verwarmingsplaat beschikt over een grote capaciteit voor meerdere maatbekers/Erlenmeyers of microscoopglaasjes.
Zie voor overige gegevens van de laboratorium verwarmingsplaat de brochure.
Naast model SD500 is ook model SD300 beschikbaar welke een kleiner plaatoppervlakte heeft.
| Algemeen | |
|---|---|
| Fabrikant | Stuart |
| Afmeting (bxdxh) | 520 x 360 x 130 mm |
| Gewicht | 12 kg |
| Garantie | Een jaar |
| Uitvoering | |
|---|---|
| Model | SD500 |
| Analoog/Digitaal | Analoog |
| Plaatmateriaal | Metaal |
| Plaatafmeting | 300 x 500 mm |
| Verwarmd oppervlak | 300 x 500 mm |
| Max. temperatuur | 300°C |
| Roerder | |
| Verwarmingsvermogen | 1500W |
| "Hot" waarschuwingslampje | |