De Stuart digitale laboratorium verwarmingsplaat UC150 is ontworpen met veiligheid en prestaties in gedachten. De compacte vorm neemt minder ruimte op het werkblad en maakt opslag makkelijker.
De laboratorium verwarmingsplaat beschikt over een innovatieve LED temperatuurinstelling in plaats van een schaal van 1 tot 10. Ook kan de laboratorium verwarmingsplaat worden gebruikt in combinatie met de SCT1 digitale temperatuurregelaar voor het nauwkeurig monitoren van de monstertemperatuur. Het "Hot" waarschuwingslampje knippert wanneer de plaattemperatuur boven 50°C is, zelfs wanneer de verwarmingsplaat is uitgeschakeld zelfs wanneer niet aangesloten op het lichtnet. De krachtige magneten en motor geven roersnelheden tot 2000 rpm en zijn in staat tot het mengen van grote volumes (tot 15 liter).
De laboratorium verwarmingsplaat heeft een glazen keramische bovenplaat die over een uitstekende chemische resistentie beschikt. Het oppervlak is gemakkelijk te reinigen en de thermische eigenschappen maken zeer hoge plaattemperaturen mogelijk waardoor een snellere opwarming wordt bereikt. Een 700W element geeft een snelle verwarming en zorgt voor een gelijkmatige verdeling van de temperatuur over het gehele oppervlak van de plaat.
De laboratorium verwarmingsplaat beschikt over een geïntegreerde fitting voor een kolfstaaf en wordt geleverd met 2 x 25mm PTFE-gecoate roerstaafjes.
Zie voor overige gegevens van de laboratorium verwarmingsplaat de brochure.
Naast model UC150 is ook model US150 beschikbaar welke over een gecoate Aluminium/Silicium plaat beschikt.
| Algemeen | |
|---|---|
| Fabrikant | Stuart |
| Afmeting (bxdxh) | 172 x 248 x 122 mm |
| Gewicht | 2,2 kg |
| Garantie | Een jaar |
| Uitvoering | |
|---|---|
| Model | UC150 |
| Analoog/Digitaal | Analoog |
| Plaatmateriaal | Glaskeramisch |
| Plaatafmeting | 150 x 150 mm |
| Verwarmd oppervlak | 120 x 120 mm |
| Max. temperatuur | 450°C |
| Roerder | |
| Verwarmingsvermogen | 500W |
| "Hot" waarschuwingslampje | |