De Jenway PFP7 industriële vlamfotometer is een lage temperatuur eenkanaals vlamfotometer die ontworpen is voor de routinematige bepaling van natrium-, kalium-, calcium-, barium- en lithiumconcentraties.
Door het veiligheidssysteem wat automatisch in werking treedt wanneer er geen vlam wordt gedetecteerd is de vlamfotometer ideaal voor gebruik in industriële en educatieve omgevingen. Het gebruik van knoppen met fijne en grove gevoeligheid zorgt voor reproduceerbare nauwkeurige metingen.
De noodzakelijke accessoires luchtcompressor en gasregelaar dienen apart te worden besteld.
Zie voor overige gegevens van de vlamfotometer de brochure.
Naast model PFP7 is ook de klinische vlamfotometer PFP7/C beschikbaar.
| Algemeen | |
|---|---|
| Fabrikant | Jenway |
| Afmeting (bxdxh) | 420 x 360 x 300 mm |
| Gewicht | 8 kg |
| Garantie | Een jaar |
| Uitvoering | |
|---|---|
| Model | PFP7 |
| Type | Industrieel |
| Brandgas | Propaan, Butaan of aardgas |
| Luchttoevoer | Vocht en olievrij 6 liter/min @14 psi |
| Bereik | 0 tot 199,9 ppm |
| Detectielimiet Na | 0,2 ppm |
| Detectielimiet K | 0,2 ppm |
| Detectielimiet Li | 0,25 ppm |
| Detectielimiet Ca | 15 ppm |
| Detectielimiet Ba | 30 ppm |
| Reproduceerbaarheid | <1% variatiecoëfficiënt voor 20 opeenvolgende monsters met behulp van 10ppm Na ingesteld om 50 te lezen |
| Lineariteit | <2% fout wanneer 3ppm Na / K en 5 ppm Li zijn ingesteld om 100 te lezen |
| Stabiliteit | <2% drift over 5min indien continu opzuigen 10ppm sample ingesteld op 50,0. <0,5% Specificiteit interferentie van Na / K en Li wanneer gelijk in concentratie |