De Stuart PFP7/C klinische vlamfotometer is een lage temperatuur eenkanaals vlamfotometer die ontworpen is voor gebruik in klinische toepassingen voor de bepaling van natrium-, kalium- en lithiumconcentraties.
Het veiligheidssysteem van de vlamfotometer treedt automatisch in werking wanneer er geen vlam wordt gedetecteerd. De ingebouwde lineaire circuits van de vlamfotometer zorgen ervoor dat de meting van zowel natrium als kalium rechtstreeks in mmol/L wordt weergegeven.
De noodzakelijke accessoires luchtcompressor en gasregelaar dienen apart te worden besteld.
Zie voor overige gegevens van de vlamfotometer de brochure.
Naast model PFP7/C is ook het industriële model PFP7 beschikbaar.
| Algemeen | |
|---|---|
| Fabrikant | Jenway |
| Afmeting (bxdxh) | 420 x 360 x 300 mm |
| Gewicht | 8 kg |
| Garantie | Een jaar |
| Uitvoering | |
|---|---|
| Model | PFP7/C |
| Type | Klinisch |
| Brandgas | Propaan, Butaan of aardgas |
| Luchttoevoer | Vocht en olievrij 6 liter/min @14 psi |
| Bereik | 120-160 mol/L Na, 0-10,0 mmol/L K |
| Detectielimiet Na | 0,2 ppm |
| Detectielimiet K | 0,2 ppm |
| Detectielimiet Li | 0,25 ppm |
| Reproduceerbaarheid | <1% variatiecoëfficiënt voor 20 opeenvolgende monsters met behulp van 10ppm Na ingesteld om 50 te lezen |
| Lineariteit | <2% fout wanneer 3ppm Na / K en 5 ppm Li zijn ingesteld om 100 te lezen |
| Stabiliteit | <2% drift over 5min indien continu opzuigen 10ppm sample ingesteld op 50,0. <0,5% Specificiteit interferentie van Na / K en Li wanneer gelijk in concentratie |